Technik/čka bozp+po

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. (MPSV)

Plachého 388, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-04
Mzdové podmínky (brutto)
36000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., IČ 00015253, http://www.wienerberger.cz
Pracoviště:Plachého 388/28, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-07-04
Mzdové rozpětí:od 36000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Technik BOZP a PO seznamuje zaměstnavatele s povinnostmi v oblasti BOZP a PO, které vyplývají z právních a ostatních předpisů a nebo technických norem a koordinuje veškeré související činnosti. Provádí preventivní kontroly míst pracovního výkonu, provádí školení BOZP a PO , spolupracuje při identifikaci, hodnotí rizika a navrhuje opatření k jejich odstraňování nebo minimalizaci.
ODPOVĚDNOSTI: zajištění dodržování zákonných standardů a předpisů v oblasti BOZP a PO, implementace prvků BOZP a PO, komunikace s orgány veřejného sektoru, vyšetřování pracovních úrazů, mimořádných událostí a skoronehod, školení zaměstnanců, externích dodavatelů, rozvoj a realizace strategií týkajících se BOZP a PO, zpracování vyžadované dokumentace, kontrola dodržování bezpečnosti práce, požární prevence, koordinátor bezpečnosti práce, požární prevence, reporting, sledování a zajištění revizí dle legislativy
POŽADAVKY: SŠ/VŠ, praxe v oboru, platná způsobilost v prevenci a hodnocení rizik, platná způsobilost preventisty PO, znalost anglického jazyka - minimální úroveň B1, řidičský průkaz sk. B, flexibilita, nástup možný ihned
NABÍZÍME: zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti, jedničky v oboru, nadprůměrné mzdové ohodnocení, služební vůz, další vzdělávání, zaměstnanecké benefity - příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, plat 36 tisíc + prémie.
Kontaktní osoba: Miroslava Bubeníková, Telefon: +420 383 826 450, [email protected]

Poslední změna:2016-07-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11069370729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou