Operátor pece a sušárny

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. (MPSV)

Místo práce
28, 691 82 Novosedly, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků (81813)

Pracoviště a kontakty

Firma:Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., IČ 00015253
Pracoviště:Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. - cihelna Novosedly, Novosedly 28, 691 82 Novosedly na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:29.11.2016/ Podpora kontrolních a řídících procesů ve výrobě. SŠ vzdělání technického zaměření, VŠ výhodou, zákl.znalosti MS Office (Word, Excel), ŘP sk. B, AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, ochota vzdělávat se. Mzda odpovídající pracovní pozici a výkonu. Vhodné pro absolventy. Prac. doba 6-14,30 hod. Písemné nabídky zasílejte na personální odd.- e-mail: [email protected] nebo telefonicky sjednat schůzku na č. 727 816 421, ing. Šafář, příp. email: [email protected].
Prac. poměr bude uzavřen na dobu určitou 6 měsíců s možností následného prodloužení nebo změny na dobu neurčitou. Příspěvek na obědy, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího profesního i osobního rozvoje, příspěvek na penzijní připojištění.

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mikulov

číslo volného místa: 11793660708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, komunikativně nebo NJ
Němčina - Aktivní, komunikativně nebo AJ