Pracovník/-ice úklidu skladových prostor, skladový/-á manipulant/-ka

WIMEX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Broumovská 72, 547 01 Náchod, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (9112)

Pracoviště a kontakty

Firma:WIMEX s.r.o., IČ 49286081
Pracoviště:Broumovská 72, Babí, 547 01 Náchod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, 50% příspěvek
Dovolená navíc, dle věrnostního systému
Zvláštní prémie, 13. mzda ve výši 50% a 14. mzda ve výši 100% hrubé mzdy

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: úklid skladových prostor pomocí zametacích a mycích strojů, úklid venkovních ploch - parkovišť, dvora, ramp, obsluha, uživatelská kontrola a údržba svěřené úklidové techniky, zpracování papírového a plastového odpadu pomocí lisu na odpad, obsluha skartovacího stroje, manipulace se zbožím na paletách pomocí paletového vozíku.

Zaměstnavatel požaduje: min. nižší střední odborné vzdělání, dlouhodobou spolupráci, fyzickou zdatnost, pečlivost, samostatnost, výpis z rejstříku trestů, praxe s obsluhou uvedené úklidové techniky výhodou.

Nabízené výhody: odpovídající finanční ohodnocení, zajímavou práci a zázemí silné a stabilní společnosti s řadou zaměstnaneckých benefitů,13. mzda ve výši 50% a 14. mzda ve výši 100% hrubé mzdy, dovolenou navíc v rámci věrnostního systému, podnikové stravování + příspěvek na stravování ve výši 50%, občerstvení na pracovišti, stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv, nástup možný ihned.

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 11935320769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity