Výrobní manažer

Manuvia, a. s.

Místo práce
Nošovice, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spolupracuje při zabezpečování odborné způsobilosti zaměstnanců
- kontroluje práci podřízených zaměstnanců a jejich pracovní podmínky
- kontroluje dodržování technologické disciplíny
- vykonává přesuny a určuje změny podřízených zaměstnanců podle potřeby operativních plánů výroby
- kontroluje dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
- zabezpečuje OPP a dbá na jejich správné používání
- hodnotí podřízené zaměstnance a zabezpečuje jejich motivační hodnocení
- aktivně se zúčastňuje interních auditů a upozorňuje zodpovědné pracovníky výroby na nedostatky
- řídí mistry výroby, částečně je podporuje během dne
- ve spolupráci s HR oddělením plánuje a zabezpečuje nábor nových výrobních pracovníků
- podílí se na nastavení a dodržování pravidel firemní kultury, dodržování pravidel a standardů v oblasti BOZP
- zodpovídá za dodržování nastavených standardů, školení a podporu výrobních týmů
- operativně řeší výrobní problémy na všech úsecích
- zpracovává reporting pro Ředitele výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí úspěšné a stabilní společnosti
- dynamická práce v mezinárodní výrobní společnosti
- uplatnění na pozici středního managementu
- flexibilní pracovní doba
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost tvořivé práce a přínos nových řešení
- pracovní smlouva na dobu neurčitou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám životopis na e-mail: [email protected] v českém a anglickém jazyce.

Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, byla dána přednost jinému uchazeči, který lépe vyhovuje daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně 2 roky řídících zkušeností ve výrobní společnosti
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni
- Schopnost rychle se rozhodovat a pracovat pod tlakem
- Leader pro své zaměstnance, autorita
- Samostatnost, flexibilita
- Vynikající plánovací a organizační schopnosti
- Schopnost anticipovat události, předvídat rizika
- Orientace na řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1882003  Datum zveřejnění: 28.11.2014