Potravinársky pracovník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Turzovka, okres Čadca
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie hotových výrobkov do bední a následné štítkovanie. Potrebné predložiť výpis zo zdravotnej dokumentácie pred nástupom do zamestnania. Práca je vo Valašskom Meziřičí v Zlínskom kraji. Doprava zabezpečená zdarma z Turzovky, Vysokej nad Kysucou,Makova,Korne.Potravinársky preukaz nemusí byť platný.

- doprava zdarma z Korne,Turzovky,Vysokej nad Kysucou ,Makova
- práca v perspektívnej spoločnosti
- práca na HPP
- príspevok na stravu
- možnosť nadčasov
- 24 hodinový servis koordinátora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Významný podnik v oblasti potravinárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- šikovnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- pracovitosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1896976  Datum zveřejnění: 14.1.2016