Junior Personalista

Manuvia, a. s.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení personální evidence
- Příprava podkladů pro zpracování mezd
- Evidence pracovní doby
- Vyhotovení pracovně-právní dokumentace k jednotlivým zakázkám
- Vyhotovení pracovně-právní dokumentace pro zaměstnance
- Podpora při školení pracovního práva
- Pracovně-právní poradenství liniovému managementu
- Práce s interním informačním systémem
- Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- prostor pro seberealizaci
- možnost profesního růstu
- dynamická práce
- firemní akce, notebook, telefon

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte nám své životopisy na adresu: [email protected].

Pokud Vás do 20 ti pracovních dnů po přihlášení do výběrového řízení nebudeme kontaktovat, nebo pokud nesplňujete výše uvedené požadavky, vybrali jsme jiného kandidáta/kandidátku, který/á lépe vyhovoval/a požadavkům na obsazovanou pozici.

V takovém případě již předem děkujeme za Váš zájem a přejeme mnoho štěstí při hledání nového pracovního uplatnění.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na dané pozici výhodou
- alespoň základní znalost zákoníku práce
- řidičský průkaz skupiny B
- odolnost vůči stresu, zvládání problémových situací
- flexibilita a spolehlivost, důslednost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1941693  Datum zveřejnění: 27.11.2014