Operátor výroby Písek, Žebrák s ubytováním zdarma

Manuvia, a. s.

Místo práce
Písek, Žebrák, Okres Beroun, Okres Písek, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce v automobilovém průmyslu, na výrobní lince
- práce u lisu, lisování a osekávání odlitků
- obsluha svařovacích robotů, výroba výfukových systémů
- broušení a ohýbání trubek
- práce ve skladu
- montáž autosedaček pro luxusní vozy typu Porshe, BMW
- výrobou motorových součástí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové podmínky
- možnost vyplacení záloh
- mzda vždy včas
- ubytování v blízkosti podniku zdarma
- nástup ihned nebo dohodou
- dlouhodobá spolupráce v perspektivní společnosti
- ochranné pracovní pomůcky zdarma
- možnost zajištění DOPRAVY

Informace o náboru

V případě zájmu nás ihned kontaktujte na tel. čísle 702084479.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v automobilovém průmyslu min. 1 rok
- ochota pracovat ve třísměnném až nepřetržitém provozu
- manuální zručnost
- samostatnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1980997  Datum zveřejnění: 19.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou