Řidič MKD

Wincott People

Místo práce
Dánsko, Norsko, Švédsko, Itálie
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řidič kamionu v zahraničí
- práce na směny 4+1
- místo výkonu práce je EU, převážně Norsko - Itálie

Práce je vhodná pro všechny řidiče, kteří rádi cestují a chtějí v jednom týdnu poznat jih Itálie i severské fjordy Norska a Švédska. Zároveň poznáte moře na trajektu s bohatým občerstvením a službami pro zdatné cestovatele.
Práce je přesně vhodná pro ty řidiče, kteří chtějí dostat měsíčně až 50 000,-Kč čistého.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti.
• Velmi dobré platové ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům 1400 až 1800 € (v CZ až 50 000,-Kč čistého) po zdanění na účet. Pro ty co chtějí pracovat a jezdit v dlouhodobých turnusech v EU.
• Pravidelný školící a vzdělávací program.
• Moderní vozový park – tahače + plachtové návěsy.
• Nástup a ukončení turnusu vždy v místě bydliště.
• Jezdíme stálé trasy Itálie - Skandinavie
• Další benefity ve skupině A&T Group - např. výhodné financování nákupu soukromého osobního vozidla.
• Možnost zajištění ubytování dle lokality, případně získání bytu. Možnost poskytnutí výhodných půjček.

Informace o náboru

V případě, že Vás zaujala Vaše pracovní nabídka neváhejte a zasílejte své strukturované životopisy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

doprava

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B, C, E

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ochota cestovat, turnusové služby, 4 týdny práce, týden volna,
- praxe v řízení kamionu alespoň 1 rok
- Profesní a zdravotní způsobilost,
- ŘP skupiny C+E.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: 725427742
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2004306   Datum zveřejnění: 29.11.2016