Oblastní manažer kontroly

Manuvia, a. s.

Místo práce
Okres Čadca, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola dodržování standardů v personální oblasti společnosti
• Kompletní kontrola a prevence dodržování zásad franšízových partnerů v oblasti legislativy zákoníku práce
• Příprava dokumentace pro orgány státní správy
• Přímá komunikace se zaměstnanci státních kontrolních úřadů, inspektorátů práce, úřadů práce, pojišťoven
• Pravidelné reportování vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
• Zajímavé platové ohodnocení
• Možnost seberealizace
• Služební automobil i k osobnímu užívání
• Notebook, telefon
• Nástup ihned
• Místo pracoviště: Ostrava/Čadca

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte nám své životopisy na adresu: [email protected]

Pokud Vás do 20 ti pracovních dnů po přihlášení do výběrového řízení nebudeme kontaktovat, nebo pokud nesplňujete výše uvedené požadavky, vybrali jsme jiného kandidáta/kandidátku, který/á lépe vyhovoval/a požadavkům na obsazovanou pozici.

V takovém případě již předem děkujeme za Váš zájem a přejeme mnoho štěstí při hledání nového pracovního uplatnění.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství. Poskytujeme konzultace v oblasti optimalizace systému řízení lidských zdrojů, tvorby a implementace strategií odměňování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Velmi dobrá orientace v zákoníku práce ČR, znalost zákoníku práce SR výhodou
• Orientace či zkušenosti na trhu agenturního zaměstnávání nutné
• Praxe v komunikaci a vyjednávání s inspektoráty práce výhodou
• Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
• Reprezentativní vystupování
• Samostatnost, zodpovědnost
• Geografická a časová flexibilita
• Uživatelská znalost PC, MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2033125  Datum zveřejnění: 2.3.2015