Manager realizace - franšízant

Manuvia, a. s.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současnosti jsme načali druhou desítku úspěšných franšízových partnerů a dále takto rozvíjíme unikátní koncept poskytnutí know-how partnerům, kteří budou sami provozovat franšízu pod naší značkou a s naší servisní podporou. Výhody pro obě strany jsou jednoznačné. Franšízant má možnost provozovat koncept s jasně nastavenými procesy, dlohodobou zkušeností na trhu, komplexní marketingovou podporou a samozřejmě také kladnými referencemi. Tyto podmínky pak přináší možnost rychlejšího růstu a vývoje pro obě strany.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Ojedinělý koncept franšízy v oblasti lidských zdrojů pod hlavičkou mezinárodní společnosti
• Poskytneme Vám zázemí, profesionálně nastavené procesy a know-how naší společnosti
• Podrobně Vás seznámíme s cash flow, očekávaným hospodářským výsledkem, návratností
• Poradíme Vám a poskytneme podporu ve všech sférách tohoto odvětví tak, abyste se mohli plně věnovat rozvoji franšízy
• Celoplošný marketing a PR
• Předáme Vám příslušné provozně technické manuály včetně implementace našeho unikátního personálního softwaru
• Vy i Váš tým budete zaškoleni pomocí propracovaného tréninkového systému
• Exklusivní smluvní partneři – reference

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte nám své životopisy na adresu: [email protected]

Pokud Vás do 20 ti pracovních dnů po přihlášení do výběrového řízení nebudeme kontaktovat, nebo pokud nesplňujete výše uvedené požadavky, vybrali jsme jiného kandidáta/kandidátku, který/á lépe vyhovoval/a požadavkům na obsazovanou pozici.

V takovém případě již předem děkujeme za Váš zájem a přejeme mnoho štěstí při hledání nového pracovního uplatnění.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství. Poskytujeme konzultace v oblasti optimalizace systému řízení lidských zdrojů, tvorby a implementace strategií odměňování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Podnikatelský a obchodní „drive“
• Zkušenosti v oblasti HR managementu velkou výhodou
• Manažerské dovednosti, vedení týmu
• Analytické schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2050404  Datum zveřejnění: 17.3.2015