Vedoucí údržby

Manuvia, a. s.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Údržba na strojích CAT, Volvo (nakladače, dumpre, pásové nakladače)
• Údržba závodu na zpracování strusky (dopravníky, síta, podavače)
• Preventivní dozor a kontrola stavu zařízení
• Řešení vzniklých problémů se zařízením
• Návrhy řešení při opakujících se problémech
• Zodpovědnost za vysokou kvalitu práce
• Organizace práce podřízených zaměstnanců
• Řízení aktiv – stroje, nářadí, náhradní díly, atd.
• Zpracování dokumentace
• Plánování oprav a údržby
• Udržování skladových zásob
• Objednávky náhradních dílů
• Dodržování zásad BOZP
• Zpracování mezd a personálních podkladů pro tým údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a perspektivní práci
• Zázemí mezinárodní společnosti
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• Bonusy, prémie
• Mobilní telefon, notebook
• Služební automobil i k soukromým účelům
• Možnost dalšího jazykového vzdělávání
• Místo výkonu práce: Ostrava
• Nástup dohodou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost v oblasti ocelářského průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOŠ/VŠ, inženýrské vzdělání technického zaměření výhodu
• 2 roky praxe ve vedoucí pozici v oddělení údržby
• Čtení technické dokumentace
• Zkušenosti s vedením lidí
• Schopnost organizace vlastní práce a práce podřízených zaměstnanců
• Ochotu pracovat na směny
• Znalost anglického nebo polského jazyka výhodou
• Schopnost práce pod tlakem
• Zodpovědnost, důslednost, samostatnost, dochvilnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2073369  Datum zveřejnění: 6.4.2015