Mäsiar/Řezník - 15,70 EUR/hod.

Manuvia, a. s.

Balingen, Nemecko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Moravskosliezsky kraj, okres Nitra, okres Prešov, Brno - město, Okres Písek, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Liberec, Okres Ostrava, Plzeň - město, Okres Chomutov, Košice
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozrobenie, porcovanie hovädzích a bravčových polovičiek.
- Porážka živého hovädzieho dobytka a prasiat
- Rozrábka mäsa na jednotlivé časti

- mzda EUR 12 na hodinu netto
- zabezpečené bezplatné ubytovanie
- zamestnanie na nemeckú pracovnú zmluvu (HPP) a z toho plynúce výhody (dovolenka, nemecké penzijné poistenie)
- podporíme vybavenie daňových výhod a prídavkov na deti (EUR 190 / mesačne /dieťa)
- dlhodobá spolupráca a podporu priamo v Nemecku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Wincott SK, Niederlassung Deutschland je součástí skupiny společností Wincott People.
Specializujeme se na zaměstnávání českých a slovenských kvalifikovaných zaměstnanců v Německu a nabízíme jim příležitosti ke krátkodobému či dlouhodobému pracovnímu pobytu v Německu a k vyššímu výdělku.
Společnost je držitelem povolení na zprostředkování práce a agenturní zaměstnávání v Německu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- nemecký jazyk komunikatívna úroveň
- flexibilita a zručnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2082088  Datum zveřejnění: 22.11.2016