Řidič skupiny B

Manuvia, a. s.

Praha 6, Modletice u Prahy, Hradec Králové, Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• rozvoz zásilek, distribuce
• řidič skupiny B

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti.
• Jasné a dobré platové ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům.
• Pravidelný školící a vzdělávací program.
• Další benefity ve skupině A&T Group (např. výhodné financování nákupu soukromého osobního vozidla. Sleva 21% na nákup pneumatik. Mobilní telefon nebo tablet s přístupem na internet. Zapůjčení osobního vozidla na dovolenou atd.

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy, nebo pro více informací volejte. V případě, že Vás vybereme k účasti na výběrové řízení, budeme Vás v nejbližších dnech kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zdravotní způsobilost a řidičské oprávnění min. skupiny B. Praxe v řízení min. 6 měsíců.
• Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci. Mít chuť pracovat.
• Příjemné vystupování.
• Schopnost a ochota přizpůsobit se proměnlivé pracovní době.
• Bezúhonnost. Nutné doložení výpisu z rejstříku trestů.
• Kladný a aktivní vztah k řízení vozidel, péče o svěřené vozidlo.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2199357  Datum zveřejnění: 28.7.2015