Montážní dělník - plat 125 Kč/hod!

Wincott People

Místo práce
Hlavní město Praha, Piešťany, Trenčianský kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Praha, Nymburk, Praha - východ, Rakovník, Písek, Klatovy, Plzeň - město, Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Vsetín, Prostějov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Karviná, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pestrobarevná práce na pozici montážního pracovníka
- pracovník vkládá materiál do stroje, po dokončení výrobního procesu kontroluje jeho kvalitu, následně výrobek transportuje k procesu balení, výrobek zabalí do požadovaného obalového materiál, zkontroluje kvalitu a předá výrobek na naskladnění

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v příjemném prostředí moderního podniku
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- teamová spolupráce, firemní a sportovní akce během celého roku
- 24 hodinová péče koordinátora
- dotované závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- ubytování zajištěné ZDARMA

Blíží se Vánoce a kdy jindy dělat dobré skutky než právě teď? Doporuč nám někoho, kdo hledá práci. Za tuto pomoc tě odměníme poukazem na nákup v MALL.cz
Pro více informací volej na naši bezplatnou linku 800 400 499.

Informace o náboru

V případě, že Vás nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na email: barborafrancova@wincottpeople.com
nebo volejte na 734 423 777.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významné společnosti s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- fyzickou zdatnost, samostatnost a spolehlivost
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Francová
Tel.: 734 423 777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis