Montážní dělník - Plat 125 Kč/hod.

Wincott People

Místo práce
Hlavní město Praha, Bratislavský kraj, Nitranský kraj, Banskobystrický kraj, Banská Štiavnica, Lučenec, Rimavská Sobota, Zvolen, Prešovský kraj, Košický kraj, Praha, Středočeský kraj, Nymburk, Praha - východ, Rakovník, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Klatovy, Plzeň - město, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Most, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Pardubický kraj, Pardubice, Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Olomoucký kraj, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pestrobarevná práce na pozici montážního pracovníka
- pracovník vkládá materiál do stroje, po dokončení výrobního procesu kontroluje jeho kvalitu, následně výrobek transportuje k procesu balení, výrobek zabalí do požadovaného obalového materiál, zkontroluje kvalitu a předá výrobek na naskladnění

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v příjemném prostředí moderního podniku
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- teamová spolupráce, firemní a sportovní akce během celého roku
- 24 hodinová péče koordinátora
- dotované závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- ubytování zajištěné ZDARMA

Informace o náboru

V případě, že Vás nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na email: barborafrancova@wincottpeople.com
nebo volejte na 734 423 777.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významné společnosti s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- fyzickou zdatnost, samostatnost a spolehlivost
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Francová
Tel.: 734 423 777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému