Junior Treasurer

Manuvia, a. s.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení hotovosti
• Správa pohledávek a závazků
• Přímé jednání s bankovními institucemi
• Komunikace s finančním úřadem, pojišťovnami
• Vytváření podkladů a dokumentace
• Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
• Zajímavé platové ohodnocení
• Možnost profesního růstu
• Firemní benefity
• Vhodné i pro absolventy
• Místo pracoviště: Ostrava
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství. Specializujeme se na zaměstnávání lidí převážně dělnických profesí (kvalifikovaných či nekvalifikovaných) ze všech odvětví, zejména pak z oblastí automobilového a strojírenského průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Ekonomické

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ ekonomického směru
• Dobré znalosti ve finanční oblasti
• Velmi dobré analytické schopnosti
• Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
• Schopnost vyjednávat
• Časovou a geografickou flexibilitu
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2578261  Datum zveřejnění: 25.5.2016