Lakýrník s ubytováním zdarma - 25 000 Kč - Nástup ihned

Wincott People

Místo práce
Ostrava, Hořice, Slaný u Kladna, Česká Lípa, Opava, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Praha, Středočeský kraj, Kladno, Nymburk, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Šumperk
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
25 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- lakování korb na nákladní vozy - mokré lakování (Slaný u Kladna)
- stříkaní vysokotlakovou vzduchovou pistolí, tmelení, broušení, retušování (Šumperk)
- stříkání vysokotlakovou pistolí, lakování vagónů, tmelení a broušení větších ploch (Ostrava)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá a stabilní práce na hlavní pracovní poměr
- práce v moderní a rozvíjející se společnosti s přátelským přístupem
- výborné platové ohodnocení
- nástup možný ihned a nebo dohodou
- garantovaný výplatní termín
- pravidelné zálohy
- závodní stravování v areálu podniku
- ochranné pracovní pomůcky zdarma
- ubytování zdarma v docházkové vzdálenosti
- 24 hodinová starost našeho koordinátora

Informace o náboru

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Zasílejte své životopisy. Na základě vašeho životopisu vás budeme, co nejdříve informovat s detaily k nabízené pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významné strojírenské společnosti specializující se na hromadnou výrobu. Jedná se zejména o přední výrobce, kteří se specializují na kompletaci ocelových konstrukcí, výrobu kolejových vozidel apod.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Lakýrník, autolakýrník

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Slaný - zkušenosti s mokrým lakováním
- Šumperk - zkušenosti s retušemi pomocí štětců a válečků (podmínkou) - zkušenosti s retušemi pomocí sprejů a lakovacích pistolí, zkušenosti s leštěním (výhodou)
- Ostrava - lakování vagónů, tmelení a broušení větších ploch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: 725427742
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2581331   Datum zveřejnění: 11.11.2016