Zámečník ve výrobě konstrukcí

Manuvia, a. s.

Vyškov na Moravě, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Brno - město, Okres Vyškov, Okres Hradec Králové, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava, Plzeň - město, Okres Rokycany, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Ústí nad Labem, Okres Příbram
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava materiálu pro svářeče
- co se týče přípravy materiálu, zámečník bude mimo jiné i svařovat metodou CO2
- skládání materiálu dle výkresové dokumentace
- práce na vrtačkách, pilkách, kartáčích - možnost zaučení
- třísměnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, nebo na dohodu
- motivující finanční ohodnocení
- ubytování nedaleko podniku
- výborná dostupnost - podnik se nachází pěšky cca do 300 metrů od vlakové stanice
- možnost přivýdělku formou přesčasů v soboty, jinak víkendy volné
- dbáme na vaši bezpečnost – při nástupu poskytujeme pracovní oblečení a obuv zdarma
- nástup možný ihned, nebo dohodou

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost s více než 25 letou tradicí výrobě kvalitních ocelových konstrukcí pro významné stavby po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení ve strojírenském oboru výhodou
- praxe na pozici zámečník alespoň 2 roky – s tím související výborná znalost výkresové dokumentace
- platný průkaz ZK 135
- znalost řezání a rovnání autogenem – průkaz na svařování autogenem není podmínkou, je výhodou
- spolehlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2653181  Datum zveřejnění: 7.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000