Svářeč s CO2 - ubytování, obědy zdarma + pravidelné zálohy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Kladno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro přední výrobce působící jak na českém, tak i na zahraničním trhu přijmeme do svého týmu svářeče.
- svařování korb na nákladní vozy s CO2

Zaměstnanecké výhody, benefity

- UBYTOVÁNÍ ZDARMA 5 minut pěšky od podniku
- OBĚDY zdarma
- obnova certifikátu
- přivýdělek formou příplatků za víkendy, případně za přesčasové hodiny
- možnost práce na TURNUSY, osmihodinové, nebo dvanáctihodinové směny
- pravidelné ZÁLOHY
- pracovní oblečení zdarma
- zajímavé a motivující platové ohodnocení 160 Kč/hod - 185 Kč/h čistého
- garantovaný výplatní termín
- nástup IHNED, NEBO DOHODOU

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte.
Na základě zaslaného životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat o bližších informacích.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný podnik mezinárodního charakteru působící ve strojírenském průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- svářečský průkaz ZK 135
- v případě, že je propadlý průkaz, pomůžeme vám ho obnovit
- praxe ve svařování dané metody alespoň 2 roky
- znalost výkresové dokumentace
- spolehlivost a flexibilita
- chuť do práce a zodpovědný přístup
- ochota práce i na noční směny, popřípadě na dvanáctihodinové směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2655015  Datum zveřejnění: 9.11.2018