Svářeč s CO2 od 160 Kč/h v čistém + ubytování Zdarma

Wincott People

Místo práce
Frýdlant n. Ostravicí, Nový Jičín, Ostrava, Strakonice, Kutná hora, Vyškov, Slaný, Choceň, Žamberk, Trenčianský kraj, Trenčín, Středočeský kraj, Beroun, Kladno, Kutná Hora, Praha - východ, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Chomutov, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Pelhřimov, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Vsetín, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro přední výrobní podniky působící jak na českém, tak i na zahraničním trhu přijmeme do svého týmu svářeče.

- svařování ocelových konstrukcí, práce ve strojírenské výrobě
- kusová, malosériová či sériová výroba

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá a stabilní práce na HPP i dohodu
- ubytování ZDARMA v docházkové vzdálenosti
- výborná dopravní dostupnost z vlakových a autobusových stanic
- přivýdělek formou příplatků za víkendy, případně za přesčasové hodiny
- možnost práce na turnusy, osmihodinové, nebo dvanáctihodinové směny
- pracovní oblečení a obuv při nástupu zdarma
- zajímavé a motivující platové ohodnocení od 160 Kč/hod v čistém
- přesčasové příspěvky a další bonusy
- garantovaný výplatní termín
- nástupy jsou průběžné, na termínu nástupu se dá individuálně dohodnout

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte.
Na základě zaslaného životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat o bližších informacích.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významné podniky mezinárodního charakteru působící v různých oblastech strojírenského průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný průkaz na svařování s co2
- v případě, že je propadlý průkaz, pomůžeme vám ho obnovit
- praxe ve svařování dané metody alespoň 2 roky
- znalost výkresové dokumentace
- spolehlivost a flexibilita
- chuť do práce a zodpovědný přístup
- ochota práce i na noční směny, popřípadě na dvanáctihodinové směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: 725427742
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2655015   Datum zveřejnění: 12.7.2017