Svářeč EN135, EN141, EN111 plat až 160 kč/hod

Wincott People

Místo práce
Trenčianský kraj, Trenčín, Středočeský kraj, Kladno, Praha - východ, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Plzeň - město, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Vsetín, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Nový Jičín, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování ocelových konstrukcí
- stehování dle výkresové dokumentace ve výrobě elektromotorů
- kusová, malosériová či sériová výroba

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá a stabilní práce na HPP i dohodu
- kariérní růst
- ubytování ZDARMA
- přivýdělek formou příplatků za víkendy, případně za přesčasové hodiny
- možnost práce na turnusy, osmihodinové, nebo dvanáctihodinové směny
- ochranné pracovní pomůcky zdarma
- zajímavé a motivující platové ohodnocení
- garantovaný výplatní termín
- nástupy jsou průběžné, na termínu nástupu se dá individuálně dohodnout

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte.
Na základě zaslaného životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat o bližších informacích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významné podniky mezinárodního charakteru působící v různých oblastech strojírenského průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- průkazy na svařování (ZK135, EN135, EN141 nebo EN111) - jakýkoliv z těchto průkazů
- praxe ve svařování dané metody alespoň 1 rok
- znalost výkresové dokumentace
- spolehlivost a flexibilita
- chuť do práce
- ochota práce i na noční směny, popřípadě na dvanáctihodinové směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: 725427742
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2655015   Datum zveřejnění: 13.9.2016