Obsluha CNC - sustružník, frézař - Německo

Wincott People

Miesto práce
Bratislavský kraj, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Martin, Banská Bystrica, Prešov, Košice, Juhočeský kraj, Plzenský kraj, Karlovy Vary, Česká Lípa, Hradec Králové, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Seřízení CNC strojů a obrábění dle výkresů a specifikací (CNC více vřetenové soustružnické automaty
• CNC soustružnické automaty, CNC brusky, CNC obráběcí centra)
• Přizpůsobení programů podle různých parametrů
• Samostatná vizuální kontrola a seřízení
• Práce s posuvnými měřidly, mikrometrem, kalibry, výkresovou dokumentací

Zamestnanecké výhody, benefity

• Plat od EUR 1.500 (CZK 40.000) čistého / 10 EUR na hodinu čistého.
• Ubytování zdarma
• Zaměstnání na německou pracovní smlouvu a z toho plynoucí výhody (dovolená, německé zdravotní a penzijní pojištění)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Wincott SK, Niederlassung Deutschland je součástí skupiny společností Wincott People.
Specializujeme se na zaměstnávání českých a slovenských kvalifikovaných zaměstnanců v Německu a nabízíme jim příležitosti ke krátkodobému či dlouhodobému pracovnímu pobytu v Německu a k vyššímu výdělku.
Společnost je držitelem povolení na zprostředkování práce a agenturní zaměstnávání v Německu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Zkušenosti s řídícím systémem SINUMERIK (SIEMENS). FANUC nebo HEIDENHEIN výhodou
• Čtení a použití technické výkresové dokumentace
• Praxe a profesní zkušenosti v dané pozici alespoň 2 roky
• Schopnost se domluvit německy
• Ochota práce ve směnném provozu
• Vlastní auto výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Skupina Wincott People pomáha nájisť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pekná cesta 15
834 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Šusteková
Tel.: 0917 205 205
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2708990   Datum zveřejnění: 31.8.2016