Výrobní pracovník, možne přesčasy, plat až 100Kč/hodinu

Wincott People

Místo práce
Písek, Nitranský kraj, Banskobystrický kraj, Středočeský kraj, Praha - východ, Praha - západ, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v masné výrobě (výroba uzenin)
- přesun výrobků
- etiketování
- balení
- bourání

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Ubytovaní zdarma v areálu společnosti v krásné a čisté ubytovně.
- Závodní kantýna, možnost zakoupení obědů ve vlastní vývařovně.
- Jednou týdně možnost zakoupit vybrané produkty za zvýhodněnou cenu.
- Při nástupu od nás dostanete ochranné pracovní pomůcky zdarma.

Informace o náboru

V případě,že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na uvedené číslo. Zasílejte své životopisy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Významný klient působící v potravinářském průmyslu, ve výrobě uzenin.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Potravinářský průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme šikovné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat na ranní směny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava
ID: 2709868   Datum zveřejnění: 31.10.2016