Kontrolor kvality

Wincott People

Místo práce
Turnov, Liberecký kraj, Liberec, Semily, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha lisu při výrobě
- Kontrola kvality výrobku
- Přesnost a správnost
- Zkompletování výrobku
- Skládání součástek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Perspektivní a zajímavou práci v prosperitní firmě, dobré pracovní a platové podmínky. Stabilní zaměstnání a možnost přesčasů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta působícího v průmyslu a výrobě sháníme schopné a pečlivé zaměstnance s ochotou pracovat na třísměnný provoz a v případě potřeby i nepřetržitý provoz - 12h směny.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Výroba, průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Denisa Jiřičková
Tel.: +420 734 353 446
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2716606   Datum zveřejnění: 8.9.2016