CNC obraběč/operátor - možnost zaučení!

Wincott People

Místo práce
Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Pardubice, Svitavy, Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Vyškov, Znojmo
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-obsluha CNC soustruhů nebo frézek
- upnutí obrobku do stroje, po dokončení úkonu se obrobek zkontroluje, přeměří měřidly
- práce podle výkresové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat od 20 000 kč
- samostatné ubytování 5 minut od podniku
- dlouhodobou práci v zavedené tradiční české strojírenské společnosti
- práci v příjemném kolektivu
- seriózní přístup
- možnost rozvíjení svých dovedností
- ochranné pracovní pomůcky samozřejmostí
- kantýna v podniku
- práci pro uchazeč i bez praxe, postačí aby měl zájem učit se na klasických soustruzích popř. CNC soustruzích

Informace o náboru

V případě zájmu mi zasílejte své životopisy na barborafrancova@wincottpeople.com nebo volejte na 734423777.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Práce v zavedené tradiční české strojírenské společnosti.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost výkresové dokumentace
- znalost měřidel
- zájem učit se na klasických soustruzích nebo frézách popř. CNC soustruzích a CNC frézách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Francová
Tel.: 734 423 777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis