CNC obraběč - Nástup ihned!

Wincott People

Místo práce
Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jedná se o obsluhu strojů Doosan Puma TT 1800 SX, Doosan Puma MX 2100s, Daewoo ACE HP 500 - všechny stroje na systému Fanuc
- dodržovýní výrobních postupů na základě výrobních příkazů
- znalost měřidel
- pracuje ve v přesnoti setin milimetrů vyjímečně tisícin
- jedná se o kusovou výrobu nebo menší série

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výhodné platové podmínky
- OPP zdarma
- ubytování
- možnost stravování v podniku

Informace o náboru

V případě zájmu mi zasílejte své životopisy na barborafrancova@wincottpeople.com nebo volejte na 734423777.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Práce pro významný a stabilní podnik ve Znojmě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na obdnobných strojích min. 2 roky
- znalost systému Fanuc
- znalost výkresové dokumentace
- samokontrola

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Francová
Tel.: 734 423 777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2727796   Datum zveřejnění: 16.9.2016