Kontrolór kvality v Trnave

Wincott People

Miesto výkonu práce: Trnava, Senec, Trnavský kraj, Galanta, Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významného zamestnávateľa v Trnave, ktorý patrí k technologicky najmodernejším závodom, hľadáme schopných kontrolórov kvality. Do práce Vás zaučíme, stačí aby ste boli snaživý a zručný.

V prípade, že nemáte skúsenosti s kontrolou kvality budete zaučený a zaškolený.
Vašou náplňou práce bude optická kontrola komponentov, vyraďovanie vadných kusov na základe vizuálneho kontaktu.
Keďže dbáme na kvalitu, práca si vyžaduje spoľahlivosť a trpezlivosť.
Jedná sa o prácu na 3 zmennú prevádzku.

Prácu na HPP.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
Stravné lístky, celoročný pitný režim.
Ak radi pracujete na plný plyn a chcete si k výplate zarobiť naviac, ponúkame možnosť nadčasov.
Pravidelné vyplácanie záloh.
Ostatné sociálne benefity.

Blížia sa Vianoce a kedy inokedy robiť dobré skutky, keď nie práve teraz? Doporuč nám niekoho, kto si hľadá prácu.
Za túto pomoc ťa odmeníme poukážkou na nákup v MALL.sk
Pre viac informácií volaj na +421917627487

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Podnik sa zaoberá výrobou automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme manuálne zručných a šikovných uchádzačov.

Skupina Wincott People pomáha nájisť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Pekná cesta 15
834 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Černáková
Tel.: 0917627487
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2731390   Datum zveřejnění: 11.11.2016