Kovář/Kováč - ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Kopřivnice, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Okres Čadca, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Trnava, Okres Olomouc, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- materiál se vloží do dutiny spodní zápustky a vrchní zápustka se úderem přitlačuje na spodní zápustku
- obsluha bucharu, vkládání výkovků do bucharu
- manipulace s výkovky, třídění a uskladnění
- vizuální kontrola výkovků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příspěvek na dopravu
- zajištěno ubytování zdarma
- výborné platové podmínky
- ochranné pracovní pomůcky zdarma
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- zázemí silné a stabilní společnosti
- závodní stravování
- možnost práce přesčas

Informace o náboru

Blizi se Vanoce a je cas udelat dobre skutky. Doporuc nam zamestnance a odmenime te poukazem na nakup v MALL.cz.
Pro vice info volej bezplatne na 800 400 499

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik je významným českým výrobcem odlitků a výkovků, které jsou dodávány pro strojírenské aplikace v mnoha evropských zemích.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat na směny
- zkušenosti na dané pozici minimálně ze školy
- spolehlivost, samostatnost
- zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2829412  Datum zveřejnění: 28.11.2016