Lakýrník - možnost nastoupit ihned, plat i 150 kč/hod!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- maskování výrobků před nátěrem na základě výkresové dokumentace
- provedení základního i finálního nástřiku
- některé výrobky se lakují ve 3 vrstvách, je tedy potřeba ovládat sílu vrstev
- lakuje se i elektroizolační barvou
- menší díly se natírají ručně
- zpravidla se jedná o kusovou výrobu
- pracovník si musí umět připravit barvu
- lakování malých i velkých dílců s nutností manipulace jeřábem
- lakování základovými i finálními barvami
- barvy - Feycolor, Alexit, Seevenax atd

Zaměstnanecké výhody, benefity

- s námi nezůstanete na jednom místě, podpoříme Vás v růstu - platovém, kariérním
- nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- Vaše spokojenost je i naše spokojenost - zajištěny firemní a sportovní akce během celého roku
- pro zajištění pohodlí Vám poskytneme ubytování ZDARMA
- pro místní je výborná dopravní dostupnost (nedaleko vlaková a autobusová stanice)
- práce v příjemném prostředí moderního podniku
- nástoupit můžete hned nebo po domluvě

Informace o náboru

V případě, že Vás nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na email: [email protected]
nebo volejte na 734 423 777.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik se zabývá výrobou a vývojem elektrických točivých strojů, elektrických pohonů a zkušebních pracovišť.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v lakování alespoň 2 roky
- práce s dvousložkovými barvami
- znalost výkresové dokumentace
- jeřábnický + vazačský průkaz - možnost dodělat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2851665  Datum zveřejnění: 14.6.2017