Firemní právník

Manuvia, a. s.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava, připomínkování a kontrola smluvní dokumentace
• Poskytování právního poradenství především v oblasti pracovního a obchodního práva
• Zastupování společnosti ve správních řízeních
• Vedení jednotlivých případů
• Právní zabezpečení nových projektů firmy
• Právní úprava a aktualizace provozně technického manuálu a interních předpisů
• Monitoring legislativních návrhů a změn

Zaměstnanecké výhody, benefity

• VŠ vzdělání II. stupně v oboru právo
• Znalost pracovního a obchodního práva
• Praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok
• Znalost slovenského právního řádu výhodou
• Znalost anglického a německého jazyka výhodou
• Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Powerpoint, Word, Outlook)
• Samostatnost, spolehlivost, preciznost
• Schopnost vyjednávat
• Časovou a geografickou flexibilitu
• Řidičský průkaz sk. B

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Skupina společností Wincott People se zaměřuje na lidské zdroje a zabývá se náborem, výběrem, tréninkem a přidělováním pracovníků předním výrobním firmám hlavně z oblasti automobilového, strojírenského, elektrotechnického průmyslu, logistiky a dalších.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Právo

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2874794  Datum zveřejnění: 4.1.2017