Mzdová účetní

Manuvia, a. s.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování a výpočet mezd zaměstnanců dle aktuální legislativy
• Vystavování dokladů pro potřeby zaměstnanců (potvrzení o příjmu atd.)
• Komunikace a příprava podkladů pro orgány státní správy
• Roční zúčtování daně
• Tvorba podkladů pro bankovní převody
• Asistence a komunikace s přidělenými pobočkami
• Tvorba interních statistik

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobou spolupráci na HPP
• Pravidelnou pracovní dobu PO-PÁ 7:30-15:30
• Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově
• Vstupní zaškolení
• Průběžné odborné školení na aktuální témata
• Termín nástupu: leden 2017
• Místo práce: Ostrava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Skupina společností Wincott People se zaměřuje na lidské zdroje a zabývá se náborem, výběrem, tréninkem a přidělováním pracovníků předním výrobním firmám hlavně z oblasti automobilového, strojírenského, elektrotechnického průmyslu, logistiky a dalších.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti ekonomiky, účetnictví
• Znalost platné legislativy ČR v oblasti pracovního práva (slovenské právo výhodou)
• Alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
• Orientaci v programech POHODA a PAMICA
• Uživatelskou znalost MS Office
• Logické myšlení, preciznost
• Samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2877273  Datum zveřejnění: 5.1.2017