Svářeč ZK 135 Ubytování zdarma, ranní a odpolední směny

Manuvia, a. s.

Žilinský kraj, Okres Čadca, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Žilina, Moravskoslezský kraj, Okres Olomouc, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování karosérií
- svařování tenkých plechů - jemná práce
- svařování karosářských podskupin

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dopravu zdarma z Ostravy- Paskova- Frýdku Místku- Příbora
- možnost ubytování zdarma
- v případě dojíždění na vlastní náklady příspěvek na dopravu podle vzdálenosti v kilometrech
- 25 dní dovolené
- zvýhodněné závodní stravování
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- zázemí silné a stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný a stabilní podnik zabývající se výrobou lisovacího nářadí, kovových výlisků a svařenců převážně pro automobilový průmysl, lesní a zemědělskou techniku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný průkaz ZK 135
- znalost výkresové dokumentace
- vyučení ve strojírenském oboru
- ochotu pracovat na směny (pouze ranní a odpolední)
- zodpovědný přístup k práci
- znalost měřidel
- zkušenosti na dané pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2941713  Datum zveřejnění: 22.2.2017