Operátor výroby – od 20000 Kč – ubytování zdarma - Kuřim - nástup ihned!

Manuvia, a. s.

Kuřim, Česká republika, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáž a jemná manuální práce s kabeláží a konektory
• kontrola plastových komponentů dle daného plánu, balení výrobků
• práce s jednoduchou výrobní dokumentací a písemnými pokyny

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• motivující finanční ohodnocení od 100 Kč/h v čistém
• ubytování zdarma – do podniku se z ubytování dá dojít i pěšky
• příspěvek na dopravu – před podnikem se nachází autobusová stanice
• čtvrtletní bonusy, 13. plat
• příspěvek na stravování v podnikové jídelně – obědy stojí pouze 20 Kč
• pracovní oblečení a obuv při nástupu zdarma
• nástup možný ihned, nebo dohodou

Informace o náboru

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný klient působící v automobilové výrobě kabeláže pro připojení airgabu, kabelových svazků, konektorů pro xenonová světla a dalších produktů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. ZŠ vzdělání
• manuální zručnost – jedná se o práci v tempu
• praxe v automobilové výrobě velkou výhodou
• ochota práce na 12hodinové směny (2 dva dny denní, 1 den volno, 2 dny noční, 3 dny volno)
• před nástupem je nutné podstoupit test zručnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2943820  Datum zveřejnění: 23.2.2017