Recepční v personální společnosti

Manuvia, a. s.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zabezpečení chodu recepce
• Prvotní kontakt s klienty a návštěvami, poskytování informací hostům
• Telefonická a mailová komunikace
• Evidence pošty, faktur, obsluha datových schránek
• Organizační zabezpečení obchodních jednání a jiných akcí (rezervace, občerstvení)
• Administrativní podpora (kopírovací služby)
• Zabezpečení kancelářských potřeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobá spolupráce na HPP
• Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově
• Příležitost pro kandidáty bez větší praxe
• Nástup možný od 1.4.2017
• Místo pracoviště: Ostrava Hrabová

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pak nám prosím pošlete svůj pracovní životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do 3 týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným uchazečům, kteří lépe splňují vstupní kritéria.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Wincott People

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně středoškolské vzdělání (obchodní zaměření výhodou)
• Prokazatelná znalost a orientace v MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
• Zkušenosti s používáním datových schránek
• Příjemné vystupování, komunikativnost
• Pečlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2951874  Datum zveřejnění: 28.2.2017