Lakýrník - Plzeň / od 22 000kč v čistém / zajištěné ubytování - nástup ihned!

Manuvia, a. s.

Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Okres Beroun, Okres Kladno, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tradiční česká firma se silným postavením na domácím i světovém trhu.

Podnik se zabývá výrobou kolejových vozidel - mezi klíčové výrobky patří nízkopodlažní tramvaje, elektrické lokomotivy, metro, příměstské vlakové jednotky, trolejbusy, ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy.

Náplní práce je lakování kolejových vozidel mokrou cestou, a další přípravné práce s lakováním spojené - broušení, tmelení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr.
Nástupní mzda - 125kč/h v čistém, po zkušební době 140kč/h v čistém.
Podnik v centru města, výborná dostupnost MHD.
Jednosměnný a třísměnný provoz lakoven.
Uplatnění pro zkušené lakýrníky s praxí v prestižním podniku.
Možnost zajištění ubytovny.
Možnost čerpání záloh.
Závodní stravování.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, svůj životopis můžete zaslat na uvedenou adresu: [email protected]
Případně kontaktujte telefonní číslo 734 353 446.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2958634  Datum zveřejnění: 3.3.2017