CNC frézař - od 27000 Kč čistého/ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Místo práce
Zlín, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba menších i větších dílů (dle zakázky), nejedná se o sériovou výrobu
- příprava programu, korekce v programech
- příprava a seřízení nástrojů
- volba upnutí
- technologický postup k dispozici
- výměna obrobků
- průběžná kontrola – měření posuvkou, kalibry
- úprava korekce nástroje v průběhu výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- motivující mzda od 160 Kč/h čistého, již druhý měsíc navýšení na 180 Kč/h
- ubytování zdarma v centru města
- možnost práce na turnusy
- možnost přesčasů

Informace o náboru

V případě, že vás zaujala naše pracovní nabídka neváhejte a zasílejte své životopisy (buď odpovězte na inzerát a přiložte CV, nebo zasílejte na [email protected]).

Na základě životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat o bližších informacích.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný klient působící ve strojírenském oboru. Soustřeďuje se zejména na zakázkovou výrobu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obráběč kovů, soustružník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti na pozici cnc frézař alespoň 2 roky
- znalost výkresové dokumentace
- vyučení v oboru velkou výhodou
- spolehlivost a flexibilita
- ochota nastoupit klidně ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3007181  Datum zveřejnění: 25.4.2017