Výrobní dělník - Ubytování zdarma či příspěvek na bydlení - práce pro muže i ženy

Manuvia, a. s.

Česká republika, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Písek, Okres Havlíčkův Brod, Okres Hradec Králové, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba komponentů
- výroba a montáž dle technologických postupů
- vizuální kontrola
- obsluha stoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

+ příspěvek na vlastní bydlení
+ příspěvek na dopravu
+ ubytováníZDARMA
+ bonusy za vykonanou práci
+ bonusy za docházku
+ příplatky za přesčas
+ stravenky
+ kariérní postup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost působí ve více jak 35 krajinách v celé Evropě. Společnost zaměstnává více jak 11 000 pracovníků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- pečlivost
- dochvilnost
- vzdělání zde nehraje žádnou roli

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3032772  Datum zveřejnění: 23.6.2017