Interní trenér Junior

Manuvia, a. s.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Realizace vstupních a rozvojových školení pro interní zaměstnance
• Tvorba efektivní zpětné vazby vstupních školení
• Monitoring a analýza výkonu interních zaměstnanců v rámci ČR a SK
• Kontrola dodržování firemních standardů
• Tvorba a inovace obsahů školicích prezentací
• Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobou spolupráci na HPP
• Vstupní a rozvojová školení
• Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově
• Služební notebook a telefon
• Nástup možný ihned
• Místo práce: Ostrava

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ s maturitou
• Bydliště Ostrava nebo blízké okolí
• Praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
• Výborné komunikační, prezentační a školící dovednosti
• Samostatnost, zodpovědnost
• Časovou a geografickou flexibilitu (ochotu cestovat v rámci ČR a SK dle potřeby)
• Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
• Aktivní řidič sk. B podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3038879  Datum zveřejnění: 30.4.2017