Obráběč CNC - od 27000Kč v čistém / nástup ihned / Plzeň

Manuvia, a. s.

Plzeň, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha CNC centra, čtení výkresů, nastavování korekcí
- není potřebné umět programovat
- jedná se o kusovou výrobu

- lze zapracovat i z jiného systému, možnost zaučení

- více pracovních pozic: frézy, horizontky, klasické soustruhy, cnc obráběcí stroje

- pracuje se na vícesměnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzda 170kč/h v čistém + možnost navýšení
- ubytování lze po předchozí domluvě zajistit
- dobrá dostupnost MHD, frekventovaná část Plzně
- zázemí stabilní společnosti s jistotou zaměstnání
- možnost přesčasů
- možnost záloh
- zajištěné stravování v podniku

Informace o náboru

V podnicích lze před nástupem zajistit prohlídka a konzultace s mistrem.

Pokud Vás nabídka zaujala, své životopisy můžete zasílat na mail: [email protected] a nebo případně kontaktovat telefonní číslo 734 353 446.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Podnik je dodavatelem kolejových vozidel, elektrických lokomotiv, nízkopodlažních tramvají, metra a příměstských vlakových jednotek. Dále nabízejí podvozky železničních vozů, pohony a trolejbusy. Vyrábějí a expedují kolejová vozidla do měst v ČR, Evropě i USA.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství a výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání ve strojírenském oboru výhodou
- zkušenosti s danou pozicí
- znalost výkresové dokumentace
- ochota práce na směny
- samostatnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3047198  Datum zveřejnění: 15.8.2017