Elektrikář s vyhl. 50 §5 možnost obnovení - mzda od 28.000 Kč

Manuvia, a. s.

Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Strakonice, Okres Karlovy Vary, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Tachov, Okres Louny, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- elektrikářské práce
- montážní práce na rozvaděčích
- práce se schématy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- uplatnění v moderní, čisté výrobě
- dobrá dostupnost, MHD z Plzně jezdí k podniku
- jednosměnný provoz
- možnost přesčasů
- čisté prostředí
- Bonusy za vykonanou práci
- Příspěvky dle ZP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

podnik vyrábí klimatizace a jiné komponenty pro kolejová vozidla

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3050908  Datum zveřejnění: 9.5.2017