Svářeč s platným průkazem ZM1 - Valašské Meziříčí od 24 000,- v čistém

Manuvia, a. s.

Zlínský kraj, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín, Okres Kroměříž, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Sestavení hliníkových rámů dle výkresu
- Upnutí do svařovacího stolu
- Svaření na uvedených místech
- Sestavování příslušných konstrukčních prvků a elektroinstalace prostřednictvím montážních zařízení, strojů a ručního nářadí
- Úprava jednotlivých prvků pomocí broušení, stříhání, řezání, vrtání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástupní mzda od 24 000 Kč / měsíc
- Příspěvek na stravování, Kafeterie
- Možnost ubytování
- Příspěvek na ubytování
- Dlouhodobá spolupráce, práce na HPP
- Práce na dvě směny

Informace o náboru

V podnicích lze před nástupem zajistit prohlídka a konzultace s mistrem.

Pokud Vás nabídka zaujala, své životopisy můžete zasílat na mail: [email protected] a nebo případně kontaktovat telefonní číslo 731 604 889.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Podnik vyrábí speciální materiály, komponenty a systémy v průmyslových odvětvích pro průmysl farmaceutický, automobilový, domácí spotřebiče, solární energii.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxi ve svařování (ideálně hliník)
- Platný svářečský průkaz ZM1
- Manuální zručnost
- Samostatnost a zodpovědnost
- Výkresová dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3063237  Datum zveřejnění: 16.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000