Svářeč ZM1 - výborná mzda-nástup hned!

Manuvia, a. s.

Česká republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres Kutná Hora, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Brno - město, Okres Vyškov, Okres České Budějovice, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Liberec, Okres Olomouc, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí, Plzeň - město, Okres Ústí nad Labem, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost je výrobcem IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra.
- práce na svařovacím automatu
- práce se strojním broušením s ručním doleštěním
- práce s měřidly

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- motivující platové ohodnocení
- práci v přátelském kolektivu
- zajištěné ubytování ZDARMA
- možnost práce na přesčasy
- bonusy za Vaší odvedenou práci
- kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- praxe min. 2 roky
- znalost čtení výkresové dokumentace
- platný svářečský průkaz (ZM1)
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz
- učit se novým věcem
- spolehlivost a zodpovědnost za výsledek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3068282  Datum zveřejnění: 24.1.2018