Manuání pracovník/ce Frenštát pod Radhoštěm

Manuvia, a. s.

Moravskoslezský kraj, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci a nedaří se Vám ji najít? Baví Vás manuální práce? Máme pro Vás nabídku zaměstnání na pozici manuálního pracovníka/ci do automobilky.

- Vkládání elektrosoučástek do plošných spojů
- Nalepování loga dané značky (BMW,AUDI,ŠKODA)
- Vkládání součástek do robotického stroje
- Ukládání hotových výroků do přepravek
- Vizuální kontrola daných výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dlouhodobá spolupráce, práce na HPP
- Doprava z Ostravy zajištěna- Paskov - Žaběň - Frýdek Místek - Příbor a Kopřivnice na každou směnu a ze směny
- Je zde závodní stravování
- OPP zdarma
- Plat od 15000,-

Informace o náboru

V podnicích lze před nástupem zajistit prohlídka a konzultace s mistrem.

Pokud Vás nabídka zaujala, své životopisy můžete zasílat na mail: [email protected] a nebo případně kontaktovat telefonní číslo 731 604 889

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá výrobou automobilové elektroniky: dveřních modulů, klíčů na dálkové ovládání dveří, řídicích jednotek, sedadlových systémů, senzorů aj.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Dobrý zrak a jemnou motoriku
- Praxe ve výrobě výhodou
- Zodpovědnost a samostatnost
- Muže i ženy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3068590  Datum zveřejnění: 18.5.2017