Svářeč CO2 - ubytování zdarma - stravenky - svozy z Příbrami a Mníšku

Manuvia, a. s.

Dobříš, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Okres Beroun, Plzeň - jih, Plzeň - město, Okres Rokycany, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sváření ocelových konstrukcí (material 2 -10 mm)
- broušení sváru
- svařování metodou MIG/MAG

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- motivující mzda dle zkušenosti od 140 - 170 Kč/h čistého/h
- ubytování zdarma (z ubytování svozy na směny)
- výkonnostní bonusy (až 30 Kč/h navíc)
- zdarma zajištěné svozy na směny ze směru od Příbrami a od Mníšku pod Brdy
- stravné lístky
- vyplácení záloh
- pracovní oblečení a obuv zdarma
- nástup možný každý týden (v úterý jsou pracovní zkoušky, druhý den školení BOZP a pak nástup)

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá výrobou stavebních stojů (kompaktní bagry a nakladače)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný svářečský průkaz ZK 135-1, nebo EN 135
- praxe ve svařování s co2 alespoň 2 roky
- ochota práce na třísměnný provoz
- spolehlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3078627  Datum zveřejnění: 26.7.2017