CNC obráběcí centra,konvenční soustruhy:115-170kč/čis!5000kč motivační příspěvek

Manuvia, a. s.

Místo práce
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce pro jednu z nejstarší automobilku světa a svou více než 116letou nepřetržitou činností značným způsobem ovlivnila automobilový průmysl nejen v České republice, ale i zahraničí.

Konvenční stroje
- obsluha konvenčního soustruhu, občasná výměna nástrojů, korekce, vše dle výkresové dokumentace. Směnnost - 3 (ranní, odpolední, noční). Po dohode s mistrem presčasy

CNC obráběč
- Potřebná zkušenost s prací s kalibry, posuvným měřidlem, mikrometrem, digitálním uchylkometrem, výkresovou dokumentací, upínáním obrobku
- Časem po zaučení od pracovníka očekávame, že bude schopný vykonat korekci v programu
- Většina CNC center je ovládána programem FANUC, potom Sinumerik, Heidenhain
- Praxe v některém z těchto programu je nutná

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost zaučení
- Karierní a platový postup
- Práce v mladém kolektivu
- Možnost přesčasů
- Příspěvek na ubytování nebo dopravu
- dotované závodní stravování
!!!Po skončení zkušební doby 5000 kč motivační příspěvek!!!

Informace o náboru

Neváhejte a kontaktujte mě na 734423777 nebo [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Obráběče kovů, kteří mají chuť dálej rozvíjet svoji praxi na CNC obráběcím centru
- nebo se nebojí přejít od klasických obáběcích strojů na CNC
- Požadovaná aspoň roční zkušenost na CNC strojích
- Zkušené obráběče kovů, kteří mají chuť dále rozvíjet svoji praxi na konvenčním soustruhu.
- Praxi np. v Fanuc, Sinumerik, Heidenhain
- orientace ve výkresové dokumentaci
- praxe min 1 rok

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3078931  Datum zveřejnění: 25.5.2017