Svářeč s EN 135 - ubytování zdarma - od 28000 Kč

Manuvia, a. s.

Vyškov, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov, Okres Znojmo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování komponentů do zemědělských, manipulačních a stavebních strojů
- jedná se zpravidla o sériovou výrobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na pracovní smlouvu
- ubytování ZDARMA nedaleko podniku (výborná dopravní dostupnost vlakem a autobusem)
- motivující finanční ohodnocení od 28 tis.
- možnost přesčasů
- vyplácení záloh
- pracovní oblečení a obuv
- nástup ihned, nebo dohodou

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte odpovídejte na inzerát a přiložte váš životopis, nebo pro více informací volejte na 725 42 77 42.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Významný mezinárodní klient působící ve výrobě komponentů pro stavební a zemědělské stroje.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

zámečník, svářeč

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platné státní zkoušky EN 135
- orientace ve výkresové dokumentaci
- zkušenosti se svařováním tenčího materiálu cca 1,5 - 6 mm
- ochota práce na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3090108  Datum zveřejnění: 2.6.2017