Montážník/ skladník - vhodné pro muže i ženy i páry

Manuvia, a. s.

Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba autorádií, palubových desek, klimatizací, navigací
- sklad, práce na retráku, přebalování, příprava materiálu na linku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výrobní bonusy
- bonusy za docházku
- motivující mzda
- zajištěné ubytování
- stravenky v hodnotě 100 kč
- 25 dnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Podnik se zabývá výrobou součástek do automobilů, jako jsou autorádia, palubové desky apod.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědnost
- chuť pracovat na směnný provoz
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- zkušenosti jsou samozřejmě vítané ale nejsou podmínkou
- průkaz na VZV nemusí být, lze obnovit i vytvořit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3114864  Datum zveřejnění: 27.6.2017