Hľadáme operátorov do Ostravy

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, Okres Ostrava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník obsluhuje pridelený poloautomatický alebo automatický stroj (nejedná sa o pásovú výrobu). Pracovník vloží jednotlivý komponent (maximálne o hmotnosti do 15kg) do samozvárcieho automatického stroja. Po dokončení zvárania vyberie daný komponent, vizuálne skontroluje zvar a komponent uloží na paletu. Ďalej sa výrobky čistia alebo prepravujú komponenty k stroju.

Dlhodobá práca na HPP so zodpovedajúcim ohodnotením.
Ubytovanie hradené zamestnávateľom.
V podniku zabezpečený pitný režim - barely s vodou.
Strava je možná v bufete za hotovosť. V podniku je aj kuchynka - možnosť vlastnej stravy.
Výdajné automaty na bagety, sladkosti a kávu + iné teplé nápoje.
Oddelené mužské a ženské sprchy.

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa na buď na 8 hodinové alebo 12 hodinové zmeny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zameriava na výrobu automobilových karosérií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Uchádzač musí byť fyzicky zdatný nakoľko sa pracuje v stoji.
Ukončené vzdelanie minimálne s vyučným listom.
V prípade odborných pozícií (VZV, žeriavnik, zvárač) je potrebné doložiť doklad o skúške.
Je potrebné sa dostaviť na osobný pohovor.

Neváhajte a využite možnosť kontaktovať nás na bezplatnú linku 0800 189 099.

Alebo prezvoňte na 0903 990 014, zavoláme Vám späť.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3114875  Datum zveřejnění: 27.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou