Lakýrník - 2 směny - volné víkendy

Manuvia, a. s.

Místo práce
Sviadnov, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo pracoviště: Sviadnov u Frýdku Místku

- lakování ocelových konstrukcí dvousložkovými epoxidovými laky
- kontrola čistoty a kvality otryskaného povrchu, kontrola maskování
- vizuální kontrola kvality výsledného stavu nátěru
- míchání a ředění barev

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní společnosti
- motivující mzda 135 Kč/h čistého
- výborná dopravní dostupnost vlakem i autobusem
- zajištěné ubytování
- stravování v areálu podniku
- kompletní pracovní oblečení od zaměstnavatele
- možnost přesčasu
- volné víkendy, práce na ranní a odpolední osmihodinové směny
- garantovaný výplatní termín
- vyplácení záloh
- pracovní oblečení zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na 725 42 77 42.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný mezinárodní klient působící ve strojírenské výrobě, zejména ve výrobě ocelových konstrukcí na jeřáby atd.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

lakýrník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na pozici lakýrník alespoň 2 roky
- vazačský a jeřábnický průkaz - možno dodělat
- aktivní přístup k práci
- spolehlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3128689  Datum zveřejnění: 24.8.2017