Lakýrník/ lakovač - možnost ubytování

Manuvia, a. s.

Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Česká Lípa, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Příbram, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vysokotlaké lakování, používání i žebříku.
Míchání a příprava barev.
Epoxidový základ, další vrstvy. Lakují se přívěsy za nákladní vozy a jejich díly.

Zaměstnanecké výhody, benefity

+ dlouhodobé uplatnění na HPP
+ motivující mzda
+ příspěvek na bydlení
+ příspěvek na dopravu až 2.000,-
+ bonusy za vykonanou práci a docházku
+ víkendy volné
+ ochranné pomůcky při nástupu

Informace o náboru

Spolehlivé lakýrníky s praxí - vysokotlaké lakování mokrou cestou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik se zabývá lakováním přívěsů za nákladní vozy a jejich díly.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3134907  Datum zveřejnění: 18.7.2017