Asistentka realitní kanceláře Wingsreal Ostrava

Wingsreal.cz s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

administrativní podpora makléřů v kanceláři
aktualizace a kontrola inzerce nemovitostí
práce s interní databází
vedení pokladny
telefonické kontaktování klientů
organizační zabezpečení celkového chodu kanceláře

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracoviště Ostrava
práce na plný úvazek
práce v dynamicky se rozvíjející firmě
různorodá pracovní náplň
fixní plat + odměny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

velmi dobré komunikační schopnosti
vysoká spolehlivost
zodpovědnost
samostatnost
reprezentativní vystupování
proaktivní přístup
časová flexibilita
čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Realitní kancelář WingsReal poskytuje komplexní služby na trhu s nemovitostmi. V rámci své činnosti klademe největší důraz na profesionální přístup ke všem klientům, jejich maximální spokojenost v průběhu obchodu i po jeho dokončení.

Dobré jméno realitní kanceláře pro nás není pouze fráze, naší ambicí je to, aby se na nás naši klienti mohli s důvěrou obracet opakovaně nebo mohli naše služby doporučit zájemcům o realitní služby ve svém okolí. Bezpečný průběh veškerých obchodních případů je pro nás prioritou i samozřejmostí.

Naším domovským regionem je severní Morava, nicméně jsme dynamicky se rozvíjející firma, která má ambici působit v rámci celé České republiky. V budoucnu se nebráníme expanzi na zahraniční trhy.

Zaměřujeme se na zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu všech typů nemovitostí, na služby související s oddlužováním, exekucemi i výkupy nemovitostí. V oblasti právních služeb spolupracujeme s nezávislou renomovanou advokátní kanceláří. Vzhledem k tomu, že chceme klientům nabídnout kompletní servis, spolupracujeme s ověřenými partnery v oboru bankovnictví, financí, geodezie a stavebnictví.

Naši zkušení makléři se při své činnosti řídí Etickým kodexem, neustále si prohlubují své znalosti realitního trhu, včetně práce se software a internetem, který je již nedílnou součástí života na trhu s nemovitostmi. Naše společnosti disponuje sofistikovaným souborem školících materiálů a kurzů, díky čemuž jsou naši makléři špičkou ve svém oboru a pro naše klienty představují záruku profesionálního přístupu.
ID: 1892257  Datum zveřejnění: 11.5.2015