Konstruktér (možno bez znalosti jazyka)

WinWork, s.r.o. (MPSV)

Krajinská 275, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu (21444)

Pracoviště a kontakty

Firma:WinWork, s.r.o., IČ 29298393
Pracoviště:WinWork s.r.o., Krajinská 275/38, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- tvorba modelů, sestav, výkresů, kusovníků
- práce na nových projektech společnosti

Požadavky:

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- znalosti konstrukčních programů- 3D/2D
- kreativita, samostatnost
- orientace ve výkresové dokumentaci, technické povědomí
- AJ nebo NJ výhodou
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti
- možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání
- práci na HPP s nástupní mzdou 25 000 Kč

Více pracovních nabídek na www.winwork.cz

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: [email protected]

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů společností WinWork, s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Poslední změna:2015-04-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 8780260745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou