It specialista

WinWork, s.r.o. (MPSV)

Krajinská 275, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (2514)

Pracoviště a kontakty

Firma:WinWork, s.r.o., IČ 29298393
Pracoviště:WinWork s.r.o., Krajinská 275/38, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 35000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hlavní náplní práce bude vývoj, optimalizace a správa SQL aplikací a návrh informatických služeb podporujících podnikové procesy.

Náplň práce:
- vývoj a správa SQL aplikací
- aplikační správa a rozvoj klíčového systému společnosti
- programování uživatelských reportů a aplikací pro interní použití
- zpracovávat složitější nebo nestandardní reporty pro management
- údržba a optimalizace IT infrastruktury ve skupině firem

Požadavky:

- VŠ/SŠ vzdělání
- orientaci v oblasti IT a moderních technologií
- znalost a zkušenost s databázemi (MS SQL, Sybase, jiné)
- znalost síťové komunikace (TCP/IP)
- zkušenosti s VPN a firewallem
- znalost AJ (min. B1)
- výborné analytické myšlení
- důslednost a vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
- příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti
- kreativní práci a zajímavé finanční ohodnocení
- možnost seberealizace v malém kolektivu a vysokou míru odpovědnosti
- zajímavé pracovní benefity

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů společností WinWork, s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Poslední změna:2017-02-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12113120702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou