Specialista kvality do Ostrova I Nejdku

WITTE Nejdek spol. s r.o.

Místo práce
Rooseveltova 1299, 362 21 Nejdek, Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídíte se rádi podle pravidel a směrnic; pořádek a systematičnost je Vaše druhé jméno. Pokud Vás zajímá práce v oblasti kvality, jste silná a zásadová osobnost, která se nebojí stát si za svým, a výrazy jako FMEA pro Vás znamenají více, než shluk písmen, možná jste náš člověk. Sázíme jak na absolventy, tak na zkušené kvalitáře, rozhodující je pro nás Vaše osobnost.

Vážíme si všech našich zaměstnanců a snažíme se, aby se u nás cítili jako doma. Proto Vás důkladně zaškolíme a budeme dlouhodobě pracovat na vašich schopnostech tak, abyste se do práce těšili, ale také se v budoucnu mohli posouvat po svém kariérním žebříčku výše.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Pouze u nás můžete navštěvovat hodiny cizího jazyka v pracovní době
-Pro ty, kteří se k nám rozhodnou přistěhovat z jiných koutů republiky, nabízíme také pomoc s relokací
-Pružná pracovní doba pro ty, kteří chtějí sladit pracovní život s tím osobním
-Víme, že odpočinek je důležitý, tak od nás jako bonus získáte 5 dní dovolené navíc
-Kdy Vám naposled přidal někdo na oběd? U nás je to standard.
-V neposlední řadě nabízíme kariéru ne na rok nebo dva. Jsme perspektivní společnost, kde je možné růst dle vašich schopností

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní skupina WITTE dodává klíčové koncepty světovým značkám.
Více než dvacet let v České republice vyvíjíme, testujeme a montujeme tradiční výrobky (klíče, zámky, lišty, kliky) i novinky (WITOL, LED softtouch). Jsme nejdynamičtěji rostoucím zaměstnavatelem v Karlovarském kraji. Naše specializovaná pracoviště rozšiřujeme také v Plzni. Stavíme na zkušených profesionálech v rámci mezinárodní aliance VAST. Talentům nejen v technických školách pomáháme v odborném růstu. Podporujeme naše zaměstnance formou rozvojových, vzdělávacích a benefity programů v jejich profesní kariéře i v osobním životě.

S Vámi se chceme stát světovou třídou mezi dodavateli automobilového průmyslu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2975743  Datum zveřejnění: 26.4.2017